Biżuteria nazębna

Biżuteria nazębna jest efektowną i zupełnie bezpieczną ozdobą. Prawidłowo zamontowana w żaden sposób nie uszkadza tkanki zębowej – jest przyklejana na jej powierzchni. W każdej chwili można ją zdjąć, resztki kleju usuwane są wiertłem, które jest tak zaprojektowane, że nie naruszy struktury zęba. Spodnia część biżuterii posiada strukturę perforowaną przygotowaną w sposób perfekcyjny do połączenia biżuterii z klejami zębowymi. Dlatego właśnie nie tylko nie jest konieczne, ale wręcz niewskazane wykonywanie otworów w zębie w celu umieszczenia ozdoby. Ozdoby mogą być wykonane z białego lub żółtego złota, dodatkowo wzbogacone cyrkonią, brylantem, szafirem lub rubinem. Stanowią dyskretny a zarazem oryginalny element upiększający uśmiech.

Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny?

Kliknij na ile gwiazdek oceniasz

Głosów: 5 | Średnia: 3.8

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten artykuł!

Zapraszamy Cię na nasze profile

Przykro nam, że oceniasz artykuł za nieprzydatny…

Podpowiesz co można poprawić?

Twoje wskazówki:

17 komentarzy do “Biżuteria nazębna”

    • Cena biżuterii jest uzależniona od wielkości, kształtu i materiału, z jakiego jest wykonana (złoto „żółte”, „białe”, cyrkonie, brylanty, kryształy Svarowskiego itp). Ozdobienie zęba średniej wielkości cyrkonią kosztuje 300 zł.

      Odpowiedz
    • Biżuteria nazębna jest przyklejana materiałem, który służy również do mocowania zamków aparatu ortodontycznego, dlatego jest łatwy do usunięcia i nie pozostawia na zębie śladu.

      Odpowiedz

Dodaj komentarz