Projekt i wykonanie witryny Ars Dentica

Naszą witrynę WWW od zawsze, tzn. od końca 2007 roku, prowadzi pan Rafał Grzejszczyk, który kupował dla nas domeny, konfigurował je, zakładał skrzynki pocztowe, doradzał w kwestiach naszego „istnienia” w Internecie. Administruje także naszymi usługami Google Suite dla firm.

Pierwszą porządną witrynę, opartą o system WordPress, zbudował dla nas w maju 2008 r. Wyglądała mniej więcej tak ». [Wtedy jeszcze technologia flash miała się dobrze, ale dziś już nie widzimy animacji w centralnej części strony.]

Gdy nadeszły czasy stron responsywnych, także Gabinety Ars Dentica zmuszone były zmienić witrynę, co stało się z początkiem 2015 r.

Wymogi użyteczności i wydajności stron internetowych stają się coraz bardziej wyśrubowane. Po raz trzeci, w 2019 r., pan Rafał zajął się zbudowaniem wydajnego systemu. Postawił na szybkość, wygodę i czytelność. Mamy nadzieję, że zmiana jest odczuwalna i nasi pacjenci – obecni i przyszli – są zadowoleni.

1 komentarz do “Projekt i wykonanie witryny Ars Dentica”

  1. Dzień dobry!
    Przy okazji ostatniej zmiany motywu, czyli szaty graficznej, witryna zyskała też połączenie bezpieczne (szyfrowane) i zmianę serwera na lokalny – w największej szczecińskiej firmie hostingowej – co także pozwoli szybciej obsłużyć użytkowników stron.
    Będę wdzięczny za podpowiedzi co jeszcze można ulepszyć.
    Pozdrawiam!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz