Personel

Zespół Gabinetów Stomatologicznych Ars Dentica
Zespół Gabinetów Stomatologicznych Ars Dentica

Nasz zespół stara się możliwie najlepiej poznać i zrozumieć potrzeby oraz oczekiwania naszych pacjentów. Aby im sprostać bezustannie podnosimy swoje kwalifikacje na licznych kursach, szkoleniach i sympozjach w kraju i za granicą.

Co nas wyróżnia?

Wyróżnia nas wielospecjalizacyjne spojrzenie na pacjenta, łączące w sobie wiedzę nie tylko z zakresu ortodoncji, protetyki, implantologii, ale również kosmetologii i medycyny estetycznej.

Przed zaplanowaniem leczenia staramy się możliwie najdokładniej poznać i zrozumieć oczekiwania naszych pacjentów. Uwzględniamy wszelkie wymagania pacjenta oraz doradzamy wykonanie leczenia, które odpowiada potrzebom pacjenta nie tylko pod względem funkcji, rodzaju, kształtu, ale i ceny.

Jesteśmy skuteczni, rzetelni, wiarygodni; cechują nas zaawansowane umiejętności i kompetencja.

Zapewniamy, że potrafimy sprostać Twoim oczekiwaniom.
Gwarantujemy bezpieczeństwo, dyskrecję i miłą atmosferę.

Wyposażenie

W naszym gabinecie dysponujemy wyposażeniem stomatologicznym, które umożliwia dokładne zdiagnozowanie, a także maksymalną kontrolę przebiegu leczenia, co tym samym zapewnia wykonanie zabiegów na najwyższym możliwym do przeprowadzenia poziomie.
Niech takim przykładem będzie leczenie kanałowe, które przebiega pod kontrolą radiowizjograficzną i kamery wewnątrzustnej oraz endometru. Gwarantuje to doskonałą widoczność i możliwość uzyskania najlepszych wyników leczenia a także dokumentowanie przebiegu i skuteczności leczenia.
Pacjent ma możliwość obserwowania na monitorze LCD (zainstalowanym przy fotelu) stanu swojej jamy ustnej, ubytków zakwalifikowanych do leczenia, zdjęć RTG oraz efektów przeprowadzonego leczenia lub po prostu może podczas wizyty obejrzeć ulubiony film lub bajkę.