Przewidywalne efekty leczenia ortodontycznego

Joanna Szajnar

Dzień dobry!
Nazywam się dr Joanna Szajnar. Jestem lekarzem stomatologiem, specjalistą ortodontą.
Doświadczenie zawodowe rozwijam od kilkunastu lat.
Więcej o moim dorobku naukowym i praktyce dowiedzą się Państwo na tej stronie.

Nie ma „przypadków beznadziejnych”

Często spotykam się z osobami, które nie zamierzały podejmować leczenia ortodontycznego, ponieważ utrwaliły w sobie przekonanie, że ich zębów już nie uda się „uratować”. Myśleli tak z różnych powodów: liczne wypełnienia, zęby po leczeniu kanałowym, parodontoza czy też obecność w jamie ustnej koron, mostów lub innych uzupełnień protetycznych, a także braki zębów. Sądzili, że są to powody, które ich dyskwalifikują. Wielokrotnie dużym zwrotem w ich myśleniu była rozmowa ze mną — rzetelne przedstawienie możliwości rozbudzało wiarę w to, że jednak mogą mieć piękny uśmiech. Wreszcie, po założeniu aparatu i pierwszych zauważalnych zmianach, radość i satysfakcja w ich życiu tylko wzrastały. A efekt końcowy nierzadko przerastał ich najśmielsze oczekiwania.

 

Dlaczego możesz mi zaufać?

Oferuję pewne i przewidywalne wyniki leczenia. Rezultaty leczenia moich dotychczasowych Pacjentów są najlepszym świadectwem dla właściwie podejmowanych przeze mnie decyzji. Nigdy nie forsuję jednego typu czy marki aparatu. Leczenie planuję na bazie wnikliwej analizy stanu jamy ustnej i kości twarzy Pacjenta. Alternatywne metody i związane z nimi koszty przedstawiam mając na uwadze przede wszystkim satysfakcjonujący rezultat leczenia, zarówno pod względem zdrowotnym jak i estetycznym.

Rewelacyjny lekarz. Bardzo pewna i skuteczna w sensie efektów leczenia, z czego jestem bardzo zadowolony (leczenie ortodontyczne). Szczerze polecam. […]

— Romual – ABC Zdrowie

[…] ponownie zostałam „aparatką” tym razem pod okiem dr Szajnar i już widzę, że to właściwa decyzja. Zęby ustawiają się ładniej, wreszcie są wychylone – jest nadzieja, że jeszcze kilka miesięcy i będę mogła powiedzieć „nareszcie mam wymarzony uśmiech!!!” Gorąco polecam cały gabinet a dr Joannę Szajnar w szczególności :)

— Zadowlona pacjentka – ZnanyLekarz.pl

Miesiąc temu zdjęłam aparat, teraz się szczerzę na prawo i lewo do wszystkich, bo w końcu po kilkunastu latach zakompleksienia mam odwagę pokazać w uśmiechu swoje zęby, a jest co !!!

— A Google User – Google Reviews

Szkoda, że mam już proste zęby – tak bardzo lubiłem tam przychodzić :)

— Dawid W. – Facebook

Podziękowania od pacjentki. Zdjęcia postępów w leczeniu.
Podziękowania, które przesłała moja Pacjentka

Ty też zasługujesz na piękny uśmiech!

Daj sobie szansę, zrób pierwszy krok, a przekonasz się jaką zmianę sprawi Twój własny uśmiech i pięknie wyglądające zęby. Obiecuję!

Zapraszam do kontaktu

dr n. med. Joanna Szajnar
lekarz stomatolog / specjalista ortodonta / specjalista stomatologii ogólnej

Gabinety Stomatologiczne Ars Dentica
Adres: Al. Piastów 28A, Szczecin
Telefon 609 501 505
Czynne od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00–20:00.

Zobacz mapę
Zapisz kontakt

Chcesz abyśmy skontaktowali się z Tobą?