Dyskretny efekt odmłodzenia

Jesień i zima to najlepszy czas na poprawę naszej urody poprzez zabiegi medycyny estetycznej. Warto się zdecydować właśnie teraz, gdy nasza skóra zapomniała już o urokach lata, za to coraz bardziej widoczne się stają zniszczenia wywołane stresem, zmęczeniem, przepracowaniem czy klimatyzacją. Krótkie dni i słabsze słońce umożliwiają łagodną regenerację po zabiegach, a czas spotkań świątecznych i karnawałowych jest dobrą okazją, by zaprezentować się i uwiecznić na zdjęciach z jak najlepszej strony.

młodzi ludzie podczas zabawy tanecznej

Przecież właśnie filmy i fotografie ze spotkań rodzinnych i zabaw w gronie przyjaciół stają się przyczynkiem do miłych wspomnień ☺

Współczesna medycyna estetyczna umożliwia mało inwazyjne, bezbolesne zabiegi, które spowalniają starzenie się skóry, likwidują zmarszczki zapobiegają ich powstawaniu, a także poprawiają jędrność i elastyczność skóry, wygładzają rysy twarzy i poprawiają jej kontur.

Nasza skóra staje się gładsza, świetlista, zdrowa – dzięki temu wyglądamy na wypoczęte, młodsze i szczęśliwsze!

Zabiegi coraz częściej stosuje się profilaktycznie, by nie dopuścić do powstawania zmarszczek, bruzd czy zwiotczenia skóry, aby poprawić jej koloryt i po prostu zatrzymać młodość.

zrelaksowana twarz ma mniejszą tendencję do powstawania zmarszczek

Zabiegi medycyny estetycznej wiążą się z precyzyjnym zastosowaniem wysoko wyspecjalizowanych substancji, które są aplikowane przy pomocy innowacyjnych narzędzi, dlatego powinny być wykonywane przez lekarzy specjalistów, w gabinetach medycznych gwarantujących nam bezpieczeństwo i sterylność.

Rzetelny lekarz precyzyjnie dobierze zabieg i odpowiednią dla nas dawkę preparatu, by nasza twarz odmłodniała i promieniała nie tracąc przy tym swoich rysów i nie zdradzając, że poddałyśmy się jakimkolwiek procedurom.

Mezoterapia

Mezoterapia to zabieg, który dostarcza substancje regenerujące, odżywcze, nawilżające i lecznicze bezpośrednio do skóry właściwej pod naskórkiem. Dzięki mikronakłuciom skóra lepiej przyjmuje podany preparat a jednocześnie zostaje zmobilizowana do produkcji własnych składników regenerujących. Efekty terapii bardzo szybko stają się widoczne i utrzymują się długo, bo skóra ulega autoodnowie.

Zabiegi przeciwdziałają zwiotczeniu skóry, napinają ją, poprawiają jej gęstość i strukturę, wygładzają i rozświetlają twarz, odnawiają jej kontur, unoszą i łagodzą rysy, zwiększają objętość wybranych partii twarzy, np. ust czy policzków.

Toksyna botulinowa

to naturalnie wyselekcjonowana w laboratoriach substancja, która precyzyjnie zaaplikowana w wybrane partie twarzy spłyca bruzdy i zmarszczki, likwiduje zmarszczki mimiczne i wygładza rysy twarzy. Jej działanie jest odwracalne i nawet po ustaniu działania toksyny skóra pozostaje gładka ponieważ ograniczenie pracy wybranych miejsc twarzy pozwala jej na odpoczynek i szybką regenerację. Jej działanie polega na miejscowym, czasowym zablokowaniu połączeń nerwowych, co daje spektakularny efekt odmładzający.
Zabieg ten nie tylko likwiduje zmarszczki, ale też jest stosowany profilaktycznie, by nie dopuścić do ich powstawania.

skóra twarzy bez naprężeń mimicznych

Więc skąd tyle uprzedzeń do medycyny estetycznej?

Często można się spotkać z dużą rezerwą osób, które jeszcze nigdy nie korzystały z zabiegów medycyny estetycznej, ponieważ zupełnie niesłusznie kojarzą je z nadmiernie nienaturalnymi rysami.

Przerysowane twarze to widoczne efekty nieudanych lub zdecydowanie przesadzonych zabiegów – nadmiar we wszystkim szkodzi!!! I to niestety zniechęca osoby postronne, które sądzą, że tak wygląda każdy kto korzysta z medycyny estetycznej. Jakże niesłusznie. 
Dobrze, czyli z umiarem i wyczuciem wykonany zabieg powoduje, że wyglądamy radośniej, bardziej świeżo – jak po powrocie z udanego urlopu lub jak świeżo zakochani – i tylko to może zwracać uwagę otoczenia! ☺

Zmień swoje przekonania, podaruj sobie radośniejszy wyraz twarzy, przełam swoje bariery i umów się do nas na konsultację :)

Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny?

Kliknij na ile gwiazdek oceniasz

Głosów: 4 | Średnia: 4.3

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten artykuł!

Zapraszamy Cię na nasze profile

Przykro nam, że oceniasz artykuł za nieprzydatny…

Podpowiesz co można poprawić?

Twoje wskazówki:

Dodaj komentarz